ZAMIEJSCOWY WYDZIAŁ ADMINISTRACJI w Brukseli


  • Chaussee de Vleurgat 159
  • 1050 Bruksela
  • tel. +32 483 59 76 93;
  • e.mail: bruksela@ewspa.edu.pl

EUROPEJSKA WYŻSZA SZKOŁA PRAWA I ADMINISTRACJI


SIEDZIBA UCZELNI:

  • ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa
  • telefon (Centrala) +48 22 619 90 11;
  • fax. +48 22 619 52 40
  • e.mail: info@ewspa.edu.pl

WŁADZE UCZELNI


REKTOR


Dyżur w sprawach studenckich:

wtorek 11.00- 14.00

  • Sekretariat Rektora czynny pn- pt 10.00-14.00
  • ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa
  • tel. +48 619 90 11 wew. 56;
  • e.mail: rektorat@ewspa.edu.pl

.

DZIEKAN


Dyżur w sprawach studenckich:

  • pn- pt 8.30- 16.30, sobota i niedziela w terminach zjazdów
  • tel. +32 483 59 76 93
  • e.mail: bruksela@ewspa.edu.pl

KANCLERZ


Dyżur w sprawach studenckich:

środa 9.00- 14.00

  • ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa
  • tel. +48 619 90 11 wew. 33;
  • e.mail: kanclerz@ewspa.edu.pl

ADMINISTRACJA


DZIEKANAT ZAMIEJSCOWY W BRUKSELI

Chaussee de Vleurgat 159
1050 Bruksela
tel. +32 483 59 76 93;
e.mail: bruksela@ewspa.edu.pl

DZIEKANAT DISTANCE LEARNING

e.mail: Distance-els@ewspa.edu.pl

mgr Daria Nowaczyk
Kierownik Dziekanatu
nowaczyk.daria@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90
+ 48(22) 619 90 11 wew. 35

mgr Dorota Jacobsen
djacobsen@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90;
+48 (22) 619 90 11 wew. 39

Marta Baryga
mbaryga@ewspa.edu.pl
+48 (22) 619 28 90;
+48 (22) 619 90 11 wew. 36

.

DZIEKANAT STUDIÓW NIESTACJONARNYCH

tel. +48 22 619 24 90

Małgorzata Trojanowska
Kierownik dziekanatu
mtrojanowska@ewspa.edu.pl
+48 22 619 90 11 wew. 32

Barbara Kowalczyk
bkowalczyk@ewspa.edu.pl
+48 22 619 90 11 wew. 43

ADMINISTRACJA


REKRUTACJA


Dział Rekrutacji w Brukseli: (j.polski)

  • Chaussee de Vleurgat 159, 1050 Bruksela
  • tel. +32 483 59 76 93;
  • e.mail: bruksela@ewspa.edu.pl

    Centrum Rekrutacji EWSPA

  • ul. Grodzieńska 21/29, 03-750 Warszawa
  • e.mail: rekrutacja@ewspa.edu.pl

.

KSIĘGOWOŚĆ


księgowość:

email: kasa@ewspa.edu.pl
tel: +48 22 619 90 11 wew.31

dział windykacji:

email: windykacja@ewspa.edu.pl
tel: +48 22 619 90 11 wew.38

PROMOCJA/MARKETING


promocja@ewspa.edu.pl

  • Oferty współpracy prosimy przesyłać wyłącznie w formie pisemnej.
  • W przypadku zainteresowania ofertą zadzwonimy do Państwa.